COOL presents The Sugarman 3 meets Scone Cash Players

COOL presents The Sugarman 3 meets Scone Cash Players COOL presents The Sugarman 3 meets Scone Cash Players
Martelarenplein 12, 3000 Leuven
Tickets gaan on sale op wo 12.06 om uur
20:00 - Doors
21:00 - The Sugarman 3
23:00 - End
VVK - KASSA €21 - €24
Veelgestelde vragen

Speciale tarieven

Cultuurkaart KU Leuven
€18 - €21
UitPAS Kansentarief
€4.20 - €4.80

Zaalopstelling

Foyer

Dit concert vindt niet plaats in de grote zaal. Bij de foyer opstelling vindt het concert plaats in de foyer van Het Depot.

Funky, tropisch, legendarisch.

The Sugarman 3

The Sugarman 3 is opgericht door de drijvende kracht achter The Dap-Kings en mede-oprichter van Daptone Records: Neil Sugarman. Hij speelde mee op de legendarische albums van Sharon Jones, Lee Fields, Amy Winehouse, Al Green en hielp mee om hedendaagse soul een ongekende power en groove te geven.

The Sugarman 3 is een orgelgedreven soulmachine.Deze band definieerde zijn geluid al snel als een breuk met de academici van de typische souljazz door zich te richten op het soulvolle funkelement van orgelmuziek en de aanstellerijen en clichés te vermijden die jazzmuzikanten maar al te vaak vervreemden van het dansvloerpubliek.

© Foto door Nick Gordon

Scone Cash Players

De uit Miami afkomstige Scone Cash Players wordt geleid door orgellegende Adam Scone, vooral bekend van zijn souljazz met de Sugarman 3 en een vaste gast van Daptone. Met zijn orgel als leadzanger bieden Scone en zijn kosmische koor een funky, psychedelische ervaring die je meeneemt op een reis naar de rand van het souljazzuniversum.

Tussen tournees door Zuid-Amerika, Europa en de hele Verenigde Staten door heeft de band vier volledige albums uitgebracht. Hun nieuwe album, het door Brazilië beïnvloede Brooklyn to Brooklin (Daptone Records), is anders dan welke orgelplaat dan ook. Deze plaat is funk en tropisch tegelijk en geeft je het gevoel dat je de hele dag op het strand ligt en de hele nacht danst.