COOL presents An Evening With Theo Katzman

COOL presents An Evening With Theo Katzman COOL presents An Evening With Theo Katzman
Martelarenplein 12, 3000 Leuven
Tickets gaan on sale op vr 27.02 om uur
20:00 - Support act: John Player Speciaal
20:00 - Doors
21:00 - Theo Katzman
22:30 - Afterparty: John Player Speciaal
23:59 - End
VVK - KASSA €30 - €34
Veelgestelde vragen

Speciale tarieven

Cultuurkaart KU Leuven
€27 - €31
UitPAS Kansentarief
€6 - €6.80

Vulfpeck-lid keert terug naar zijn singer-songwriterrroots.

Als lid van Vulfpeck speelt Katzman moeiteloos met pop, jazz, funk én indierock. Theo Katzman is een multi-instrumentalist, zanger, songwriter en producer uit het immer zonnige Los Angeles, Californië. Als lid van Vulfpeck drukte hij zijn stempel op de scene als songwriter en producer.

Maar vandaag staat er een andere Theo Katzman op. Hij loopt blootsvoets door de sneeuw, neemt een lang bad in een ijskoude rivier en zoekt vervolgens naar ongeopende cassettebandjes uit de vroege jaren 90. Hij steekt een kaars aan, laadt de cassette en wacht. Hij luistert naar iets onbekends, maar toch vertrouwd: het randje. Dit is een man die zijn midlife-periode recht in de ogen kijkt met een hernieuwde visie, een pas herontdekte Tascam Portastudio en een roeping om mannelijke kwetsbaarheid te belichamen via rock-’n-rollsongs.

Met andere woorden: Theo Katzman keert terug naar zijn singer-songwriterroots, met een reeks intieme soloperformances over de hele wereld, te beginnen in Europa en het Verenigd Koninkrijk. Verwacht geen bombast, maar puurheid. Geen façade, maar eerlijkheid. Muziek die recht op het hart mikt.

Pre- & afterparty: John Player Speciaal

John Player Speciaal aka Jan Bellemans is een veteraan uit de Benelux alternatieve clubscene.

Als helft van het beruchte DJ duo Zammsung & Miehle maakte hij ontelbare festivals en clubs in Benelux en Frankrijk, underground fiestas en Decaporgelcafés onveilig als resident DJ bij de legendarische band WawaDadaKwa, met een eclectische mix van sunny & funky, bizar & funny, mellow & extreme.

Recent kon je hem aan het werk horen in Café des Arts Antwerp, Lafayette Oostende, Saturday Boogie Nights Gent, Macca Hasselt, Cafe Central BXL, Brasserie Surréaliste BXL, Mika Antwerp, Café au Lait, Kiebooms, Bar Gold Gent, Kamyon & Steurzender.

Samen met DJ Groove Merchant (Manu Ruts) vormt hij het VETT EDTZ remix & DJ team, met originele re-edits en mashups en daguitstapjes naar Rio, Kingston, Lagos, Bangkok, Fez, Rimini, Minneapolis, Philly & Daytona. Expect excursions into Acid Jazz, Yacht Rock, Brazilian Rhymes, Dangerous Disco, Latin Exotica, Worldwide Music and Soulful House, mixed with 70ies Funkadelica.

Jan is ook muziekproducer en drijvende kracht achter de bands Organized Happiness & Time=Tijd.