Charlotte Adigéry +
Bjeor
(extra concert)
De wereld is haar inspiratiebron en de muzikaliteit knalt uit werkelijk al haar tracks
Het gaat hard voor Charlotte Adigéry. Je kent haar wellicht als frontvrouw van de vooruitstrevende Belgische electropopformatie WWWater, maar ook solo gaat het haar goed af. Zo bewijst haar tweede EP 'Zandoli'. Strak staccato stuiterende electrobeats worden meesterlijk verweven met Adigéry’s soulvolle stem. Zoals te verwachten valt van een Caribische vrouw die in België opgroeide, is de wereld haar inspiratiebron en knalt de muzikaliteit uit werkelijk al haar tracks – die net zo goed kunnen gaan over hagedissen als over drugs en latex. Gooi daar nog wat experimentele samples en percussie bij en het feest is compleet.
In ‘High Lights’ herken je meteen de typische catchy Adigéry-zanglijnen met een geestige knipoog naar het belang van kapsels, een eeuwenoude manier van zelfexpressie. WWWater-maatje Bolis Popul zorgt dan weer voor onweerstaanbaar dansbare beats. Catch the Adigéry vibe live on stage!
Warm-up: Bjeor. Bjeor maakt met elke mix en gig meer naam in de internationale scene. Je kent hem als resident van HORST, van zijn show Mind Warp op Radio Scorpio en The Word Radio. House, italodisco en oldschool electro zijn typerend voor zijn sets!