Meewerken

Muziekcentrum Het Depot zoekt energieke vrijwilligers met een hoofd vol muziek!

Cadeaubon

U bent op zoek naar een leuk cadeau? Stop met zoeken, kom langs in Het Depot of klik hier voor een Depot-cadeaubon. Gegarandeerd een winner!

Muziekcentrum Het Depot is dé plek in Leuven...

...waar muzikanten en muziekliefhebbers zich helemaal kunnen uitleven! Het Depot is niet alleen een concertzaal, waar het goed toeven is, maar het is ook gangmaker voor talrijke muzikale initiatieven in de regio. Op muziekeducatief vlak biedt Het Depot een eigenzinnig spectrum van instrumentlessen, softwarelessen, PA-cursussen, workshops en masterclasses aan!

Je vindt ons op het Martelarenplein 12 in Leuven. Dat is tegenover het station. Makkelijk bereikbaar dus.
Voor wie nog eerst een hapje wil eten of een drankje wil drinken, dat kan altijd in de omliggende restaurants en café's.

Neem ook zeker eens een kijkje op onze pagina met veelgestelde vragen .

Ons team

Mike Naert

Algemeen directeur + programmatie

mike@hetdepot.be

Joris Vaes

Communicatie + programmatie

joris@hetdepot.be

Esther Artois

Communicatie + promotie

esther@hetdepot.be

Shauni Lowet

Communicatie

shauni@hetdepot.be

Nathan Adriaens

Externe evenementen + horecaverantwoordelijke

nathan@hetdepot.be

Sander Costermans

Vrijwilligerscoördinator + ticketverantwoordelijke

sander@hetdepot.be

Roeland Boeve

Productie + Depot Academy

roeland@hetdepot.be

Thijs Verreydt

Productie

thijs@hetdepot.be

Maarten Celen

Productie

maarten@hetdepot.be

Klaas Delrue

Depot Academy

klaas@hetdepot.be

Pieter-Jan Van Den Troost

Depot Academy

pieter-jan@hetdepot.be

Wout Goedseels

Gebouwverantwoordelijke + logistiek + ondersteuning productie

wout@hetdepot.be